#GASZYNCHALLENGE w KPP w Suchej Beskidzkiej - Z życia garnizonu - KPP w Suchej Beskidzkiej

Z życia garnizonu

#GASZYNCHALLENGE w KPP w Suchej Beskidzkiej

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej przyjęli wyzwanie od kolegów z KPP w Wadowicach, KPP w Nowym Targu, OSP Sucha Błądzonka oraz ZRM Powiatu Suskiego do #GaszynChallenge.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej przyjęli wyzwanie od kolegów z KPP w Wadowicach, KPP w  Nowym Targu, OSP Sucha Błądzonka oraz ZRM Powiatu Suskiego do #GaszynChallenge.Zadanie zostało wykonane, co zostało uwiecznione na poniżej zamieszczonym filmie.

Komenda Powiatowa Policji w Suchej Beskidzkiej do zadania w #GaszynChallenge nominowała:

- Komendę Powiatową Policji w Myślenicach

- Nadleśnictwo Sucha

- Babiogórski Park Narodowy

 

Poniżej znajduje się opis akcji z listą dzieci chorych na SMA:  https://www.siepomaga.pl/gaszynchallenge?fbclid=IwAR3pi9uez4l6tTn617tnEB...

 

#GaszynChallenge to akcja strażaków ochotników z Gaszyna. Swoim zasięgiem objęła już teren całej Polski. Zasady są bardzo proste, nominowane osoby lub przedstawiciele instytucji muszą wykonać 10 pompek, wpłacić minimum 5 zł na rzecz chorych dzieci na SMA lub w łatwiejszej wersji nie zrobić pompek, ale wpłacić minimum 10 zł. Każdy, kto ukończy wyzwanie nominuje kolejne przynajmniej 3 osoby lub instytucje, które mają 48 godzin na podjęcie i wykonanie zadania.

 

KPP w Suchej Beskidzkiej wsparła charytatywnie Tosię Popławską, która ma18 miesięcy, cierpi na SMA i prowadzi dramatyczny wyścig z czasem. Tosia potrzebuje najdroższego leku świata!https://www.siepomaga.pl/gaszynchallengetosia

Zachęcamy do wpłat!

Film

Film z wyzwaniem

  • Zdjęcie policjantów w trakcie realizacji GASZYNCHALLENGE na terenie KPP w Suchej Beskidzkiej
    Zdjęcie policjantów w trakcie realizacji GASZYNCHALLENGE na terenie KPP w Suchej Beskidzkiej
  • Zdjęcie policjantów w trakcie wykonywania pompek i realizacji GASZYNCHALLENGE na terenie KPP w Suchej Beskidzkiej
    Zdjęcie policjantów w trakcie realizacji GASZYNCHALLENGE na terenie KPP w Suchej Beskidzkiej
Powrót na górę strony