KPP w Suchej Beskidzkiej

Ważne informacje - 5 artykułów

Z życia garnizonu

 1. Nowy Zastępca Komendanta Komisariatu Policji w Jordanowie

  Komendant Powiatowy Policji insp. Dariusz Drobny z dniem 01.01.2021 r. powołał mł.asp. Roberta Mazura na stanowisko Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Jordanowie. Podczas wręczania rozkazu obecny był I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Suchej Beskidzkiej podinsp. Marcin Kaczmarek oraz Komendant Komisariatu Policji w Jordanowie st.asp. Krzysztof Błachut.

 2. Życzenia Komendanta Powiatowego Policji w Suchej Beskidzkiej z okazji Święta Służby Cywilnej

  Policja pomimo pandemii COVID-19 funkcjonuje nieprzerwanie i codziennie wykonując swoje ustawowe obowiązki. Jest to realizowane nie tylko przez policjantów i policjantki, ale też dzięki zaangażowaniu pracowników Policji. W tym roku Komendant Powiatowy Policji w Suchej Beskidzkiej insp. Dariusz Drobny każdemu z osobna wręczył list gratulacyjny z podziękowaniem za trud i rzetelnie wykonywaną pracę, wraz ze słodkim załącznikiem życząc sukcesów w życiu zawodowym i osobistym.

 3. W hołdzie poległym policjantom

  2 listopada 2020r. Komendant Wojewódzki Policji w Krakowie insp. Roman Kuster wraz z przedstawicielami małopolskich policjantów złożyli wieńce i zapalili znicze w miejscach upamiętniających poległych funkcjonariuszy.

 4. Podziękowanie za wieloletnią pracę

  27 października br. po 21 latach pracy w Komendzie Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej za porozumieniem stron prace zakończyła Pani Janina Głowacz. Długoletnią pracownicę pożegnali policjanci i pracownicy jednostki na czele z Komendantem Powiatowym Policji w Suchej Beskidzkiej insp. Dariuszem Drobnym.

 5. Sucha Beskidzka. Uroczysty apel z okazji Święta Policji

  W dniu 17. 07.2020 r. o godzinie 13:00 na placu Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej odbyło się tegoroczne Święto Policji. W trakcie uroczystego apelu wręczono podziękowania i awanse na wyższy stopień policyjny.

 6. #GASZYNCHALLENGE w KPP w Suchej Beskidzkiej

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej przyjęli wyzwanie od kolegów z KPP w Wadowicach, KPP w Nowym Targu, OSP Sucha Błądzonka oraz ZRM Powiatu Suskiego do #GaszynChallenge.

 7. mł.asp. Paweł Bercal nowym kierownikiem suskich dzielnicowych

  Komendant Powiatowy Policji w Suchej Beskidzkiej insp. Dariusz Drobny z dniem 1 czerwca 2020 roku mianował na stanowisko kierownika Rewiru Dzielnicowych Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej młodszego aspiranta Pawła Bercal.

 8. Nowy Komendant Komisariatu Policji w Jordanowie

  Komendant Powiatowy Policji w Suchej Beskidzkiej insp. Dariusz Drobny 01.04.2020 r. powołał aspiranta Krzysztofa Błachuta na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Jordanowie. Podczas wręczenia rozkazu obecny był I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Suchej Beskidzkiej nadkom. Marcin Kaczmarek.

 9. Nowy Komendant Komisariatu Policji w Makowie Podhalańskim

  Komendant Powiatowy Policji w Suchej Beskidzkiej insp. Dariusz Drobny z dniem 01.03.2020 r. powołał kom. Adama Kanię na Komendanta Komisariatu Policji w Makowie Podhalańskim.

Powrót na górę strony