Nowy Komendant Komisariatu Policji w Jordanowie - Z życia garnizonu - KPP w Suchej Beskidzkiej

Z życia garnizonu

Nowy Komendant Komisariatu Policji w Jordanowie

Komendant Powiatowy Policji w Suchej Beskidzkiej insp. Dariusz Drobny 01.04.2020 r. powołał aspiranta Krzysztofa Błachuta na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Jordanowie. Podczas wręczenia rozkazu obecny był I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Suchej Beskidzkiej nadkom. Marcin Kaczmarek.

Komendant Powiatowy Policji w Suchej Beskidzkiej insp. Dariusz Drobny wręczając rozkaz asp. Krzysztofowi Błachutowi pogratulował awansu, życząc jednocześnie dalszych sukcesów na nowym stanowisku.

Asp. Krzysztof Błachut z Policją jest związany od 2007 r. Pierwsze lata służby pracował w Ogniwie Patrolowo-Interwencyjnym Komendy Powiatowej Policji w Zakopanem, a następnie w Makowie Podhalańskim. W 2012 r. został dzielnicowym w Zawoi, gdzie bardzo szybko został oceniony przez mieszkańców jak i przedstawicieli instytucji jako funkcjonariusz zdyscyplinowany oraz posiadający dużą wiedzę w zakresie pracy policyjnej. W 2018 r. został kierownikiem rewiru dzielnicowych Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej. Asp. Krzysztof Błachut dwukrotnie reprezentował powiat suski, a tym samym województwo małopolskie w konkursach ogólnopolskich, zajmując pierwsze miejsca.

01.04.br. na stanowisko Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Makowie Podhalańskim został powołany podkomisarz Piotr Lenart. W Policji służy od 19 lat, a pracę zaczynał w Bielsku Białej jako funkcjonariusz prewencji. W 2001 r. zasilił szeregi makowskich policjantów, a w 2003 r. został funkcjonariuszem sekcji  kryminalnej Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej. Od 2016 r. pełnił służbę na stanowisku dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej.

  • Komendant Powiatowy Policji ściska rękę nowego Komendanta Powiatowego Policji w Jordanowie
    Komendant Powiatowy Policji oraz Komendant Komisariatu Policji w Jordanowie
Powrót na górę strony