Komenda Powiatowa Policji w Miechowie

„Kręci mnie bezpieczeństwo” – ogólnopolska akcja profilaktyczna.

Rusza ogólnopolska akcja „Kręci mnie bezpieczeństwo”, której głównym celem jest poprawa bezpieczeństwa rowerzystów. Inauguracja nastąpi już jutro, 22.04.2017 r. z udziałem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Pana Mariusza Błaszczaka w ramach Rajdu Powstania Styczniowego do Sosny Powstańczej 1863 w Górkach Kampinoskich.

Polski

X edycja konkursu „Policjant, który mi pomógł”

Jeśli na swojej życiowej drodze spotkaliście Państwo policjanta, który pomógł Wam  uporać się z kłopotami, zgłoście jego kandydaturę do konkursu „Policjant, który mi pomógł”.

Konkurs organizowany jest przez Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie  „Niebieska Linia” a honorowym patronatem objął Komendant Główny Policji. Konkurs ma na celu wyróżnienie policjantów, którzy w ocenie społecznej wykazują się profesjonalizmem zawodowym i zaangażowaną postawą wobec osób dotkniętych przemocą.

Polski

Świąteczne życzenia.

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych Komendant Powiatowy Policji w Miechowie podinsp. Tomasz Drożdżak oraz I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Miechowie mł. insp. Wojciech Domagała życzą Państwu wszelkiej pomyślności, wielu radosnych chwil pełnych wiary, nadziei i miłości. Niech te dni przyniosą dożo spokoju, ciepła i rodzinnej atmosfery a także odpoczynku od codziennych obowiązków. Wesołych Świąt.

Polski

Strony

Subscribe to RSS - Komenda Powiatowa Policji w Miechowie