Komenda Powiatowa Policji w Miechowie

MIECHOWSKA POLICJA PROSI O POMOC.

Miechowscy Policjanci proszą o pomoc w ustaleniu dokładnego przebiegu wypadku do jakiego doszło w dniu 8 maja 2015 roku w Miechowie. Tego dnia  około godziny 14,30 autobus jadący ul. Racławicką (na wysokości sklepu Lidl) potrącił młodą kobietę.

Osoby które widziały przebieg zdarzenia proszone są o zgłoszenie się do KPP w Miechowie. Funkcjonariusze szczególnie proszą o kontakt rowerzystę, który na miejscu zdarzenia udzielał pomocy rannej kobiecie.

Polski

Surowsze kary dla piratów drogowych i pijanych kierowców.

Utrata prawa jazdy za przekroczenie prędkości o więcej niż 50 km/h oraz przestępstwo prowadzenia pojazdu po utracie uprawnień to tylko niektóre ze zmian, które zaczną obowiązywać w najbliższy poniedziałek. Dziś Małgorzata Woźniak, rzecznik MSW oraz mł. insp. Marek Konkolewski z Biura Prewencji i Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji przedstawili szczegóły nowelizacji przepisów. Nowa ustawa składa się  z rozwiązań zaproponowanych przez Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, Sprawiedliwości oraz Infrastruktury i Rozwoju.

Polski

POLICJANCI ZATRZYMALI MĘŻCZYZNĘ POSIADAJĄCEGO NARKOTYKI.

Na początku maja policjanci Posterunku Policji w Charsznicy zatrzymali 20-letniego mężczyznę, który posiadał marihuanę. Mieszkaniec Charsznicy „wpadł” podczas policyjnej kontroli pojazdu. Jak się okazało posiadał 1,2 grama suszu marihuany oraz przyrząd do jej rozdrabniania i usłyszał dwa zarzuty. Za posiadanie przyrządu i narkotyków grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3.

Polski

Poszukiwany sprawca napadu na placówkę bankową przy ul. Królewskiej w Krakowie

 18.03.br. o godzinie 10:15 do jednej z placówek bankowych przy ul. Królewskiej w Krakowie wszedł mężczyzna, który mierząc do pracownicy banku przedmiotem przypominającym broń palną, zażądał wydania pieniędzy. Sprawca przebywał około dwóch minut w placówce banku. Następnie ze zrabowanymi pieniędzmi opuścił bank i oddalił się w kierunku Al. Kijowskiej.

Rysopis sprawcy: mężczyzna w wieku ok.30 lat, średniej budowy ciała, wzrost ok. 170 cm, włosy ciemne, krótkie, lekki zarost na twarzy.

Polski

Strony

Subscribe to RSS - Komenda Powiatowa Policji w Miechowie