Komenda Powiatowa Policji w Miechowie

Miechowscy policjanci zlikwidowali hodowlę marihuany oraz zatrzymali sprawców przestępstw narkotykowych.

Kolejnym sukcesem zakończyła się wytrwała praca miechowskich kryminalnych, którzy bez ustanku depczą po piętach osobom zajmującym się obrotem środkami odurzającymi.

W miniony poniedziałek funkcjonariusze sfinalizowali swoje kilkutygodniowe działania zatrzymując 36-letniego mieszkańca gminy Miechów. Z posiadanych przez nich informacji wynikało, że mężczyzna może mieć coś wspólnego z nielegalnym obrotem środkami odurzającymi.

Polski

Pożegnanie p.o. I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Miechowie mł. insp. Pawła Piętki

W dniu 18.07.2016 r na sali konferencyjnej w komendzie miechowskiej  odbyło się pożegnanie mł. insp. Pawła Piętki, który rozkazem Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie insp. dr Tomasza Miłkowskiego został powołany na stanowisko IZastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Proszowicach. W uroczystości pożegnania wzięli udział Naczelnicy Wydziałów oraz Kierownicy Posterunków, ze strony kadry kierowniczej KPP Miechów padły słowa podziękowania za współpracę.

Polski

Dla bezpieczeństwa pielgrzymów / For pilgrims safety

Zapewnienie bezpieczeństwa i porządku publicznego podczas zbliżających się Światowych Dni Młodzieży to priorytet dla Policji oraz innych służb. Do naszego kraju w tym okresie przyjedzie kilkadziesiąt tysięcy pielgrzymów. Dbając o ich bezpieczeństwo, Komenda Wojewódzka Policji w Kielcach przygotowała specjalny film przedstawiający podstawowe zasady zachowania gwarantujące obcokrajowcom bezpieczniejszy i spokojniejszy pobyt w naszym kraju.

ogladaj i czytaj więcej na

Polski

Strony

Subscribe to RSS - Komenda Powiatowa Policji w Miechowie