Komenda Powiatowa Policji w Miechowie

Sprawcy brutalnego pobicia w centrum Miechowa zostali zatrzymani przez policjantów. Sąd zdecydował o ich tymczasowym aresztowaniu.

W ostatni wtorek, 19.09.2017 r., w centrum Miechowa trzej napastnicy brutalnie pobili mężczyznę i uciekli z miejsca zdarzenia. Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Miechowie, którzy dojechali na miejsce jako pierwsi, widząc stan w jakim znajdował się pobity mężczyzna, natychmiast wezwali na miejsce karetkę pogotowia i pokrzywdzony z licznymi obrażeniami trafił do szpitala. W wyniku podjętych czynności funkcjonariusze zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o pobicie. Decyzją sądu zostali tymczasowo aresztowani.

Polski

„EDWARD” w Europie i w Miechowie

Miechowscy policjanci włączą się w działania pn. „EDWARD” (Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych). Działania te koordynowane są przez Europejską Organizację Policji Ruchu Drogowego TISPOL a ich głównym celem jest poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Policjanci skupią się przede wszystkim na kontroli prędkości ruchu.  

Polski

Sukces miechowskiego dzielnicowego. Asp. szt. Piotr Magiera zajął trzecie miejsce w wojewódzkim finale turnieju „Dzielnicowy Roku”

7 września 2017 roku, w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Krakowie, odbyły się wojewódzkie eliminacje do finału X Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Dzielnicowych  „Dzielnicowy Roku”. Asp. szt. Piotr Magiera, dzielnicowy II rejonu z Miechowa, zajął w turnieju wysoką lokatę stając na trzecim stopniu podium a w konkurencji symulacja – przyjęcie interesanta nie miał sobie równych.

Polski

Strony

Subscribe to RSS - Komenda Powiatowa Policji w Miechowie