Komenda Powiatowa Policji w Miechowie

Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem 23-28 luty 2015r.

W okresie objętym kampanią codziennie od 8.00 do 15.00 w Komendzie Powiatowej Policji w Miechowie ul.B.Prusa 3 dyżury będą pełnić funkcjonariusze, do których można zwrócić się z pytaniami i problemami.

Stosownej porady oraz pomocy w dniach 23-28 lutego będą udzielać również funkcjonariusze w:

Rewirze Dzielnicowych- w UGiM w Miechowie ul. Sienkiewicza 15 - w godzinach 12.00-14.00

Polski

Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem

W całej Polsce wzorem ubiegłych lat organizowany jest „Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem”. W tym roku odbywać się będzie w dniach od 23 lutego do 28 lutego. Ma ona na celu zwrócenie uwagi społeczeństwa oraz instytucji państwowych i samorządowych na potrzeby osób pokrzywdzonych przestępstwem oraz udzielenie wsparcia potrzebującym.

Wszystkie osoby pokrzywdzone w wyniku przestępstw mogą skorzystać  z bezpłatnych porad i konsultacji.

Polski

GROŹNY WYPADEK W GĘSTEJ MGLE.

Dzisiaj rano (13.02.2015r.) kilkanaście minut po godzinie ósmej doszło do groźnego zdarzenia na skrzyżowaniu drogi K7 z ul. Powstańców w Miechowie. W chwili wypadku nad miastem była gęsta mgła.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kobieta kierująca Skodą Octavią wjechała na drogę K7 wprost pod nadjeżdżające od strony Krakowa Volvo. Po zderzeniu Skoda uderzyła w stojący przy drodze metalowy słup, który został złamany i przewracając się na jadącego w kierunku Krakowa Volkswagena Polo.

Polski

ZMIANA NA STANOWISKU KIEROWNIKA POSTERUNKU POLICJI w RACŁAWICACH.

Po ponad 28 latach w stan spoczynku przeszedł asp. szt. Robert Stawiarski, który przez ostatnie lata pełnił funkcję kierownika Posterunku Policji w Racławicach. Obowiązki po odchodzącym kierowniku przejął asp. szt. Piotr Michta, dobrze znany mieszkańcom Racławic i Słaboszowa, gdyż od 5 lat jest dzielnicowym na tym terenie.

Polski

OCENA PRACY KOMENDY POWIATOWEJ POLICJI W MIECHOWIE ZA ROK 2014.

W środę 11 lutego 2015 roku w KPP w Miechowie odbyło się spotkanie podsumowujące wyniki zeszłorocznej pracy miechowskich policjantów. W obecności Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie mł. insp. Pawła Dzierżaka, komendanci mł. insp. Bogusław Słupczyński, mł. insp. Wojciech Domagała i inni prelegenci  omówili stan bezpieczeństwa i działania profilaktyczne podejmowane na terenie powiatu miechowskiego.     

Polski

MINISTER ODWIEDZIŁ KOMENDĘ POWIATOWĄ POLICJI W MIECHOWIE.

Wczoraj tj.21 stycznia 2014 roku wiceminister MSW  Grzegorz Karpińskie wraz z Dyrektor Departamentu Porządku Publicznego MSW Renatą Czyżak i zastępcą Mirosławem Hakielem odwiedzili miechowską komendę. Wizytująca małopolskie komendy delegacja zatrzymała się w Miechowie, żeby zobaczyć jak przebiega realizacja prowadzonej z funduszy Programu Standaryzacji budowanowej siedziby policji.

Polski

Strony

Subscribe to RSS - Komenda Powiatowa Policji w Miechowie