Komenda Powiatowa Policji w Miechowie

„Więcej wiedzy – mniej strachu – uchodźcy w Polsce”.

„Więcej wiedzy – mniej strachu – uchodźcy w Polsce" - pod takim tytułem w wydaniach papierowych największych dzienników, na stronach wiodących portali i serwisach opiniotwórczych tygodników ukazał się informator dotyczący uchodźców w Polsce, który również będzie omawiany w redakcjach radiowych i telewizyjnych. W “Informatorze” będącym inicjatywą Gazety Wyborczej i objętym  patronatem Urzędu do Spraw Cudzoziemców znajd

Polski

DZIELNICOWY ST.ASP.PIOTR MAGIERA NA PODIUM MAŁOPOLSKICH ELIMINACJI VIII OGÓLNOPOLSKICH ZAWODÓW DZIELNICOWY ROKU 2015

St. asp. Piotr Magiera dzielnicowy z Komendy Powiatowej Policji w Miechowie wykazał się bardzo dobrą wiedzą i umiejętnościami w wojewódzkich eliminacjach do VIII Ogólnopolskich Zawodów Dzielnicowy Roku 2015. Laureat z rąk Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji inspektora Pawła Dzierżaka odebrał puchary oraz nagrodę pieniężną.

Polski

APEL POLICJI - zatrzymano 56-letnią kobietę, która udając uzdrowicielkę okradała starsze i schorowane osoby

Wieliccy policjanci zatrzymali 56-letnią kobietę, która udając uzdrowicielkę okradała starsze i schorowane osoby. Wszystko wskazuje na to, że poszkodowanych może być nawet kilkadziesiąt osób w całej Polsce a pokrzywdzeni mogą nie zdawać sobie sprawy z tego, ze padli ofiara oszustki.

Policjanci apelują  o zgłaszanie się kolejnych pokrzywdzonych.

czytaj więcej na :

Polski

POLICJANCI UDAREMNILI PRÓBĘ KRADZIEŻY ZŁOMU.

Do zdarzenia doszło w miniony czwartek, 27 sierpnia 2015 roku, w Przybysławicach w gminie Kozłów. Jeden z mieszkańców tej miejscowości postanowił ukraść elementy metalowe z niezamieszkałej posesji aby następnie sprzedać je w punkcie skupu złomu. Po złom przyjechał po zmroku, ciągnikiem rolniczym z przyczepką. Załadował znajdujące się tam przedmioty i kiedy szykował się już do odjazdu, wówczas do akcji wkroczyli policjanci. Wtedy zdesperowany mężczyzna odpiął przyczepkę od ciągnika i odjechał nim w kierunku lasu.

Polski

BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY

Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego ruszyła kolejna edycja działań prewencyjnych pod nazwą „Bezpieczna droga do szkoły”, których głównym celem jest zapewnienie bezpieczeństwa poruszającym się po drogach dzieciom. W ramach działań policjanci Komendy Powiatowej Policji w Miechowie będą kontrolować stan techniczny pojazdów służących do zorganizowanego przewozu uczniów, stan trzeźwości kierujących a także oznakowanie i stan nawierzchni dróg w rejonach szkół.

Polski

ZATRZYMANO SPRAWCĘ KRADZIEŻY.

W miniony czwartek, 13.08.2015 r. miechowscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który kilka miesięcy wcześniej dokonał kradzieży.

Do kradzieży doszło w połowie kwietnia 2015 r. w Pojałowicach. Nieznany wtedy sprawca wykorzystując nieostrożność domowników wszedł do domu, skąd skradł komputer przenośny, zegarek oraz odzież o łącznej wartości około 3000 zł.

Polski

Strony

Subscribe to RSS - Komenda Powiatowa Policji w Miechowie