Komenda Powiatowa Policji w Miechowie

Mniej przestępstw, większa skuteczność - Małopolska Policja w 2015 roku

Małopolscy policjanci, pracując na rzecz bezpieczeństwa, podejmowali starania, by zapewnić mieszkańcom i odwiedzającym nasz region turystom doświadczenie bezpieczeństwa i spokoju – zarówno podczas wielu ważnych uroczystości i wydarzeń, w jakie obfitował rok 2015 jak i w zwyczajnych, codziennych sytuacjach.  Systematycznie, już od kilku lat, jesteśmy z roku na rok skuteczniejsi, liczba przestępstw maleje a wykrywalność wzrasta.

Polski

Droga Babciu! Drogi Dziadku! Uważajcie na oszustów podających się za krewnych!

Oszuści "na wnuczka" i "na policjanta" wciąż oszukują starsze osoby. Wyłudzają pieniądze od naszych babć, mam, cioć, dziadków, ojców i wujków. Nie bądźmy obojętni i wcześniej ostrzegajmy naszych krewnych przed osobami podszywającymi się pod członków rodziny czy policjantów. Z okazji Dnia Babci i Dziadka oprócz upominków podarujmy im również wiedzę o tym jak chronić się przed oszustami, uwrażliwiajmy ich i ostrzegajmy. Nie pozwólmy, aby nasi najbliżsi stracili dorobek swojego życia.

Polski

Komunikat dla osób ukaranych mandatem karnym (nie dotyczy mandatów nałożonych przez urzędy skarbowe, Straże Miejskie i Gminne)

Od dnia 1 stycznia 2016 r. wpłat na pokrycie należności z tytułu grzywien nałożonych mandatem karnym kredytowanym lub zaocznym, nałożonym od tego dnia, należy dokonywać na rachunek bankowy Pierwszego Urzędu Skarbowego w Opolu, ul. Rejtana 3B, 45-331 Opole nr :

47 1010 0055 0201 6090 0999 0000

Polski

Strony

Subscribe to RSS - Komenda Powiatowa Policji w Miechowie