Komenda Powiatowa Policji w Miechowie

Bezpieczne ferie 2018

Zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom i młodzieży w czasie ferii zimowych jest priorytetem dla policjantów ruchu drogowego, którzy już 12 stycznia 2018 r. rozpoczęli działania kontrolno-prewencyjne pn. „Bezpieczne ferie”, wspierane akcją informacyjno-edukacyjną „Bezpieczna droga do celu”, które potrwają do 25 lutego br.

Polski

Z seniorami o bezpieczeństwie

Wczoraj, 5 lutego 2018 r., policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Miechowie spotkali się z seniorami z funkcjonującego od miesiąca Klubu Senior+ w Mostku. Głównym celem spotkania było przekazanie informacji o bieżących zagrożeniach dotyczących seniorów, jak oszustwa dokonywane metodą „na policjanta”, kradzieże dokonywane przez osoby przychodzące do domów pod różnymi pretekstami czy też zagrożenia w ruchu drogowym.

Polski

Metody w cyberprzestrzeni - Policja radzi. Dzień Bezpiecznego Internetu po raz 14.

6 lutego po raz czternasty obchodzony jest Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI). Hasło zwraca uwagę na działanie każdego użytkownika sieci WWW. W czasach masowego korzystania z komputerów, czy urządzeń mobilnych, codziennie stykamy się z siecią internetową. Dlatego warto wspomnieć o tym, jak robić to bezpiecznie.

Polski

W Małopolsce można już zapłacić mandat kartą płatniczą

Małopolska Policja otrzymała 161 terminali płatniczych, które zostały rozdysponowane do wszystkich komend miejskich i powiatowych Policji w województwie małopolskim.

Dzięki tym urządzeniom, kierowcy, którzy za popełnione wykroczenie otrzymają mandat karny, będą mogli zapłacić go na miejscu. Nie będzie to jednak obowiązek, policjanci będą informowali kierowcę, iż istnieje taka możliwość, a wybór formy płatności będzie zależał od osoby ukaranej.

Polski

"Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku" - trwa konkurs plastyczny "Stok nie jest dla bałwanów". Zapraszamy do udziału.

Ferie zbliżają się do półmetku. W niektórych województwach już się zakończyły, inne czekają jeszcze na ich rozpoczęcie. Panujące obecnie mało sprzyjające warunki atmosferyczne nie zachęcają do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Czekając na ich poprawę proponujemy spożytkowanie wolnego czasu na artystyczną pracę i wzięcie udziału w konkursie plastycznym „Stok nie jest dla bałwanów”.

Polski

Strony

Subscribe to RSS - Komenda Powiatowa Policji w Miechowie