Komenda Powiatowa Policji w Miechowie

UKRADŁ TRAKTOR I WOZIŁ NIM ZNAJOMYCH.

W ręce funkcjonariuszy miechowskiej komendy wpadł mężczyzna, który na terenie gminy Gołcza ukradł ciągnik rolniczy. Zatrzymanie mężczyzny pociągnęło za sobą dalsze wydarzenia.

W niedzielę 28 czerwca 2015 roku  policja otrzymała zgłoszenie o kradzieży ciągnika rolniczego z opryskiwaczem. Maszyna zniknęła z terenu prywatnej posesji najprawdopodobniej już poprzedniego wieczora.

Polski

WIEŻA BAZYLIKI W PŁOMIENIACH– SPOKOJNIE, TO TYLKO ĆWICZENIA.

W Bazylice pełnej ludzi dochodzi do wybuchu. Na kościelnej wieży, ktoś podłożył ładunek wybuchowy. Po eksplozji doszło do pożaru, ludzie w panice uciekają ze świątyni. Kto podłożył bombę? Widziano dwóch podejrzanych mężczyzn! To oni teraz wjechali samochodem na plac pełen uciekających ludzi. Spowodowali wypadek i odjechali w stronę Tunelu.  Wezwani na miejsce Policjanci szybko przystępują do działania.

Polski

UWAGA NA ZŁODZIEI

W związku z powtarzającymi się na terenie powiatu miechowskiego kradzieżami Komenda Powiatowa Policji w Miechowie apeluje do wszystkich mieszkańców powiatu o ostrożność i właściwe zabezpieczenie swoich posesji.

Polski

POLICJA DZIECIOM.

Tym razem policjanci odwiedzili uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Miechowie. Podczas spotkania dzieci mogły zobaczyć i usiąść na policyjnym motocyklu, wsiąść do radiowozu. Niesłabnącym entuzjazmem cieszyło się spotkanie z przewodnikiem i jego psem. Służący w miechowskiej jednostce pies, nazywany przez dzieci Alksem to Baltona. Jest ona wyszkolona do tropienia i ma  na swoim koncie sukcesy w odnajdywaniu zaginionych osób. Kolejną atrakcją była możliwość poddania się daktyloskopii.

Polski

POLICJANT ROKU 2015 – rozpoczyna się II etap plebiscytu, głosy na kandydatów można oddawać do 29 czerwca br.

Zakończył się pierwszy etap plebiscytu podczas którego można było zgłaszać kandydatów - policjantów, którzy, w opinii zgłaszających, mają szczególne osiągnięcia w codziennej trosce o bezpieczeństwo i powinni zostać wyróżnieni.

czytaj więcej na 

Polski

KOLEJNA PLANTACJA KONOPI INDYJSKICH ZLIKWIDOWANA.

Miechowscy policjanci ujawnili i zlikwidowali kolejną plantację konopi indyjskich. Tym razem krzaczki rosły w warunkach naturalnych.

Do ujawnienia poletka doszło dzięki pracy operacyjnej „kryminalnych” z miechowskiej komendy. Siedem dorodnych krzaczków zostało zarekwirowanych. Sadzonki rosły na nieużytku rolnym w jednej z miejscowości na terenie gminy Gołcza. Sprzyjające warunki pozwoliły osiągnąć im wysokość od 20 do 40 cm.

Polski

Strony

Subscribe to RSS - Komenda Powiatowa Policji w Miechowie