Komenda Powiatowa Policji w Miechowie

Apelujemy o rozsądek i zachowanie ostrożności podczas prac w rolnictwie.

W związku z zaistniałymi w ostatnim czasie tragicznymi wypadkami do których doszło podczas wykonywania prac rolniczych apelujemy o zachowanie ostrożności i rozwagę podczas pracy aby wykonać ją przede wszystkim bezpiecznie.

Jak już wcześniej informowaliśmy, w ostatnim czasie w powiecie miechowskim miały miejsce tragiczne wypadki podczas wykonywania prac rolniczych. Zginęły w nich dwie osoby przyciśnięte przez ciągniki rolnicze, 50-letnia kobieta i mężczyzna w wieku 57 lat.

Polski

Tragiczne wypadki podczas prac polowych w powiecie miechowskim. Dwie osoby nie żyją.

Wczoraj, 21 września 2016 r. na terenie gminy Kozłów doszło do tragicznego wypadku podczas wykonywania prac polowych. Śmierć poniósł 57-letni mężczyzna przygnieciony ciągnikiem rolniczym. Kilka dni wcześniej w gminie Charsznica zginęła kobieta, także przyciśnięta przez traktor.

Polski

Mieszkaniec gminy Kozłów posiadał charta bez wymaganego zezwolenia.

W ubiegłym tygodniu  miechowscy policjanci ustalili, że 51-letni mieszkaniec gminy Kozłów może posiadać psa rasy chart albo jej mieszańca. W toku podjętych czynności służbowych pracujący nad sprawą funkcjonariusze potwierdzili te informacje, co więcej ustalili oni, że właściciel psa nie posiadał odpowiedniego zezwolenia. Jeżeli podejrzenia policjantów co do rasy psa potwierdzi biegły kynolog, mężczyźnie zostanie przedstawiony zarzut.

Polski

Mapa zagrożeń bezpieczeństwa w Polsce.

Rusza projekt „Krajowa mapa zagrożenia bezpieczeństwa w Polsce” – narzędzie, dzięki któremu każdy będzie mógł zgłosić o występującym zagrożeniu a także sprawdzić jakie zagrożenia bezpieczeństwa występują w interesującej go okolicy. Mapa działa już także w powiecie miechowskim – jest dostępna na stronie internetowej miechowskiej Policji: www.miechow.policja.gov.pl

Polski

IV Miechowskie Dni Jerozolimy. Mogą wystąpić utrudnienia w ruchu drogowym.

Podczas nadchodzącego weekendu, w dniach 16 – 18 września w Miechowie odbędą się IV Miechowskie Dni Jerozolimy. Należy spodziewać się zwiększonego natężenia ruchu drogowego, zarówno kołowego jak i pieszych. Będzie też krótkotrwałe wyłączenie ulic z ruchu w centrum Miechowa. Prosimy o zachowanie ostrożności.

Polski

Akcja „Młody Bohater” – szef MSWiA nagradza bohaterskie zachowania dzieci

Znasz dziecko, które ocaliło bądź aktywnie przyczyniło się do ocalenia życia innego człowieka? Wyślij jego historię do Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji! 

Minister Mariusz Błaszczak nagradza i promuje godne naśladowania postawy wśród dzieci i młodzieży. Każdy laureat nagrody otrzyma od szefa MSWiA unikalny, numerowany medal i zostanie wpisany do rejestru młodych bohaterów na stronie internetowej Ministerstwa, gdzie będzie można poznać jego historię.   

Polski

Strony

Subscribe to RSS - Komenda Powiatowa Policji w Miechowie