Komenda Powiatowa Policji w Miechowie

„NIE DAJ SIĘ NABRAĆ. SPRAWDŹ, ZANIM PODPISZESZ”

Zwrócenie uwagi na ryzyko związane z zawieraniem umów finansowych, w tym przede wszystkim z zaciąganiem wysoko oprocentowanych, krótkoterminowych pożyczek, oraz z korzystaniem z usług finansowych, które nie podlegają szczególnemu nadzorowi państwa – to główny cel kampanii społecznej „Nie daj się nabrać. Sprawdź, zanim podpiszesz”. Jednym z patronów akcji jest Policja.

Polski

PIJANY KIEROWCA POTRĄCIŁ DZIECI

Kara do 12 lat pozbawienia wolności grozi 58-letniemu kierowcy, który będąc w stanie nietrzeźwości spowodował wypadek drogowy.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek tj.7.10.2014 roku w Przybysławicach gm. Gołcza. Około godziny 17,00 mężczyzna poruszający się Skodą potrącił idące poboczem dzieci. Poszkodowane dziewczynki w wieku 11 i 12 lat to mieszkanki Makowa. W wyniku zdarzenia obie doznały licznych obrażeń ciała i zostały przewiezione do szpitala dziecięcego w Prokocimiu.

Polski

GRUPA MŁODYCH PRZESTĘPCÓW ZATRZYMANA PRZEZ MIECHOWSKĄ POLICJĘ. WŚRÓD NICH JEST NIELETNI CHŁOPIEC.

Kara do 10 lat pozbawienia wolności grozi włamywaczowi, którego zatrzymali miechowscy policjanci. Jego nieletni kolega za popełnione czyny karalne odpowie przed sądem rodzinnym.  Trzeci zatrzymany nastolatek usłyszał zarzut paserstwa i grozi ma karu do 5 lat pozbawienia wolności.

Polski

POLICJANCI ODZYSKALI KOLEJNY TELEFON.

Miechowscy policjanci zatrzymali sprawcę przywłaszczenia i odzyskali zabrany przez niego telefon komórkowy.

W sierpniu 25-letni mieszkaniec gminy Miechów powiadomił policję o utracie telefonu wartego 500 zł. Mężczyzna nie zdążył nacieszyć się swoim telefonem, gdyż miał go zaledwie dwa miesiące. Dzień przed zgłoszeniem był w lokalu gastronomicznym, gdzie położył telefon na stoliku. Po chwili zorientował się ze aparat zniknął.

Polski

ZATRZYMANO MĘŻCZYZNĘ POSIADAJĄCEGO NARKOTYKI

W minioną sobotę, (1.11.2014r.) miechowscy policjanci zatrzymali mężczyznę który posiadał przy sobie narkotyki.

W świąteczny wieczór, kiedy policjanci patrolowali okolice miechowskiego cmentarza, na ul. Ogrodowej podjęli czynności wobec dwóch mężczyzn spożywających alkohol w miejscu publicznym. Jak się później okazało, jeden z nich posiadał przy sobie susz marihuany. Trzydziestoletni mieszkaniec Miechowa trafił do policyjnego aresztu, gdzie po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut posiadania narkotyków, grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3.

Polski

Strony

Subscribe to RSS - Komenda Powiatowa Policji w Miechowie