Nagrody od Komendanta dla funkcjonariuszy wygrywających konkursy w województwie.

Nagrody od Komendanta dla funkcjonariuszy wygrywających konkursy w województwie.

W dniu 12.07.2019 r. mł.insp. Dariusz Drobny Komendant Powiatowy Policji w Suchej Beskidzkiej wręczył nagrody dla funkcjonariuszy reprezentujących Komendę Powiatową Policji w Suchej Beskidzkiej w zawodach wojewódzkich.

Pierwszym z nagrodzonych był asp.szt. Bartłomiej Łękawa, który to wraz z swoim psem „ETER” w dniach 25 - 26 czerwca br. zajęli II miejsce w Małopolskich eliminacjach do XIX Kynologicznych Mistrzostw Policji przewodników psów w kategorii przewodników psów wyszkolonych do wyszukiwania zapachów narkotyków.

Drugim z nagrodzonych został asp. Krzysztof Błachut kierownik dzielnicowych, który to w dniu 17 czerwca br w turnieju kierowników rewirów dzielnicowych, zdeklasował pozostałych zawodników i zajął I miejsce w klasyfikacji generalnej oraz zajął  I miejsce w konkurencji - test wiedzy, a także I miejsce w konkurencji – sprawdzian wyszkolenia strzeleckiego podczas pierwszego etapu wojewódzkich eliminacji do XII Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Dzielnicowych „Dzielnicowy Roku”.

Nagrodzeni również zostali st. sierż. Tomasz Mikołajek i sierż. Mateusz Sroka, którzy to w dniu 14 czerwca br. zajęli I miejsce w konkurencji - sprawdzian sprawności fizycznej w czasie II etapu eliminacji XXVI Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Prewencji Turniej Par Patrolowych „Patrol Roku”. Komendant Powiatowy Policji w Suchej Beskidzkiej mł.isnp. Dariusz Drobny za osiągnięcia oraz wzorową postawę pogratulował i nagrodził funkcjonariuszy nagrodą pieniężną. W trakcie wręczania nagród Z-ca Komendanta Powiatowego Policji nadkom. Marcin Kaczmarek oraz specjalista ds. organizacji służby asp.szt. Anna Gąsiorek - Rezler również pogratulowali policjantom. 

Cała jednostka Komendy Powiatowej Policji teraz będzie mocno trzymać kciuki na asp. Krzysztofa Błachut, który to w październiku 2019 r. będzie reprezentował województwo małopolskie na zawodach kierowników dzielnicowych na poziomie ogólnopolskim w Szkole Policji w Katowicach. W 2016 r. zajął tam I miejsce jako najlepszy dzielnicowy w Polsce.