Podinsp. Janusz Dyduch nowym Komendantem Komisariatu Policji w Makowie Podhalańskim

Podinsp. Janusz Dyduch nowym Komendantem Komisariatu Policji w Makowie Podhalańskim

W dniu 27 lutego 2018r. w Komisariacie Policji w Makowie Podhalańskim odbyła się uroczysta zbiórka, w trakcie której Komendant Powiatowy Policji w Suchej Beskidzkiej mł.insp. Dariusz Drobny powołał na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Makowie Podhalańskim podinsp. Janusza Dyducha, który wcześniej pełnił obowiązki komendanta KP w Jordanowie.

Podinsp. Janusz Dyduch  pracę w organach Policji rozpoczął 16 sierpnia 1994 roku na stanowisku aplikanta Kompanii Konwojowej Batalionu Konwojowo – Ochronnego  Komendy Stołecznej Policji w Warszawie. W 1995 roku ukończył szkolenie podstawowe, a w 2002 roku szkolenie oficerskie w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie. Z dniem 1 lutego 2003 roku został przeniesiony na własną prośbę do Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej. Pracował na różnych stanowiskach takich jak: policjant Zespołu  Patrolowo-Interwencyjnego, detektyw Zespołu do walki z Przestępczością Gospodarczą, dyżurny Zespołu Dyżurnych. Z dniem 1 kwietnia 2014 roku w drodze awansu został powołany na stanowisko Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Jordanowie, a od 1 września 2016 roku powołany na stanowisko komendanta tego komisariatu.

Z dniem 27.02.2018r. mł.insp. Dariusz Drobny powierzył obowiązki Komendanta Komisariatu Policji w Jordanowie dotychczasowemu zastępcy tego komisariatu podkom. Mirosławowi Szczurkowi.