Komendant Komisariatu Policji w Makowie Podhalańskim odchodzi na emeryturę

Komendant Komisariatu Policji w Makowie Podhalańskim odchodzi na emeryturę

W piątek /23.02.2018r./ w Komisariacie Policji w Makowie Podhalańskim odbyła się uroczysta zbiórka związana z przejściem na emeryturę dotychczasowego komendanta komisariatu podinsp. Pawła Świstka. Po 26-letniej służbie w resorcie i 6 ostatnich latach na stanowisku Komendanta Komisariatu Policji w Makowie Podhalańskim podinsp. Paweł Świstek odszedł na zasłużoną emeryturę.  

W zbiórce wzięli udział Komendant Powiatowy Policji w Suchej Beskidzkiej mł.insp. Dariusz Drobny, I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Suchej Beskidzkiej  nadkom. Marcin Wiśniowski, policjanci i pracownicy Policji oraz przedstawiciele prokuratury, samorządu i innych instytucji.

Komendant powiatowy przywitał gości oraz podziękował podinsp. Pawłowi Świstkowi za długoletnią i efektywną służbę na rzecz bezpieczeństwa na terenie powiatu suskiego.

Ciepłe słowa pożegnania skierował do ustępującego komendanta Burmistrz Miasta i Gminy Maków Podhalański Paweł Sala, do których dołączył się przewodniczący Rady Gminy Henryk Bania.

Na uroczystości obecna szefowa Prokuratury Rejonowej w Suchej Beskidzkiej Stanisława Stanek wyraziła swoje wielkie uznanie dla dotychczasowej pracy Komendanta Komisariatu Policji w Makowie Podhalańskim, które z całą pewnością przyczyniło się do wzmocnienia pozytywnego wizerunku Policji w odbiorze społecznym. Życzenia spokoju i spełnienia marzeń na emeryturze złożyli również inni zaproszeni goście oraz policjanci i pracownicy.

Ustępujący Komendant Komisariatu Policji w Makowie Podhalańskim podziękował wszystkim osobom przybyłym na uroczystość za współpracę. Ocenił lata swojej służby w tej jednostce jako cenne doświadczenie, które będzie mógł wykorzystać w przyszłości.